Ultra Slim – www.ultra-slim.pl

ultraslimUltra Slim jest produktem, który stworzono w celu odchudzania i szybkiego spalania kalorii. Producent podaje, że odpowiada on za:

  • wzrost naturalnego metabolizmu
  • szybsze spalanie kalorii
  • lepsze samopoczucie

Dostępność na Allegro: brak

Najniższa cena: od 59,5 zł przy zakupie 2 opakowań na oficjalnej stronie producenta: www.Ultra-slim.pl

Ultra slim - opinie nabywców:

  1. Ja biore te tabletki od tygodnia wiec jeszcze nie moge za wiele powiedzieć.Na pewno lepiej sie czuje.Chciałabym żeby ktoś kto dłuzej stosuje sie wypowiedzial i czy konieczne jest chodzenia na fitness albo cos czy wystarcza same tabletki?

    • kurde!! czy moze mi ktoś objasnic po jaka cholere ludzie kupuja na allegro skoro nie mozna albo ciezko pozniej jest to zwrócic??? tak mi sie obiło o uszy i prosiłbym potwierdzicc czy producent tutaj tez robi takie problemyy

  2. do kaśka; ja stosowałam ultra slim ale dot ego biegałam no i chodziłam na basen, diete tez zmieniłam na mniej tuczącą. Radziłabym Ci jednak zapisac sie na jakies zajecia ruchowe albo chociaz basen tak jak ja .Zwiekszy to szanse na efekty;p

  3. ja na swoim przykładzie moge powiedziec że ultra slim pomaga ale podstawą są cwiczenia albo jakakolwiek aktywnosc fizyczna. No i oczywiscie regularnie. Najlepiej codziennie albo chociaz raz na dwa dni.

Dodaj komentarz