Xtrasize – www.xtrasize.pl

Xtrasize jest produktem, który stworzony został w celu powiększania męskiego członka. Producent podaje, że odpowiada on za:

 • powiększanie członka do 7,5 cm w okresie kilku miesięcy
 • zwiększenie erekcji
 • powiększenie popędu płciowego

Dostępność na Allegro: brak

Najniższa cena:

159 zł- 1opakowanie
309 zł- 2 opakowania
409 zł- 3 opakowania

na oficjalnej stronie producenta: www.Xtrasize.pl

Xtrasize - opinie użytkowników:

 1. siema. Mam pytanko czy to naprawde pomaga? Natura mnie nie zbyt chojnie obdarzyla i potrzebuje czegos co to naprawi.Zwłaszcza że mam na oku pewną laske;p

  Odpowiedz
 2. jasiek ja kiedys stosowałem no i udało mi sie o jakies 15 % powiekszyc wacka. Takze jak nie chcesz jakis spektakularnych efektów typu o 50% wiekszy to mzoesz spróbowac.

  Odpowiedz
 3. ktoś się może orientuje czy te tabletki xtrasize działają naprawdę? Ja wiem ze na stronie producenta są komentarze i w ogole, ale wiadomo ze to przecież często piszą jakieś firmy marketinowe weic nie można temu ufać.

  Odpowiedz
 4. kolego, biorę sobie te tabletki już 5 miesiąc i w sumie to nie mogę złego słowa powiedzieć. Po nich penis rośnie, a do tego erekcja się bardzo u mnie poprawiła. Wojownik jest teraz tak sztywny ze kobieta z podziwu wyjść nie może. Powiększyło się gdzies o 4.5 centymetra i sporo na obwodzie też.Problem mam z tym tylko taki, że jak łykam rano to mi niedobrze, o późniejszych porach jest już wszystko spoko.

  Odpowiedz
 5. ktoś się może orientuje czy te tabletki xtrasize działają naprawdę? Ja wiem ze na stronie producenta są komentarze i w ogole, ale wiadomo ze to przecież często piszą jakieś firmy marketinowe weic nie można temu ufać.

  Odpowiedz
 6. kolego, biorę sobie te tabletki już 5 miesiąc i w sumie to nie mogę złego słowa powiedzieć. Po nich penis rośnie, a do tego erekcja się bardzo u mnie poprawiła. Wojownik jest teraz tak sztywny ze kobieta z podziwu wyjść nie może. Powiększyło się gdzies o 4.5 centymetra i sporo na obwodzie też.Problem mam z tym tylko taki, że jak łykam rano to mi niedobrze, o późniejszych porach jest już wszystko spoko.

  Odpowiedz
 7. to ja się pochwale ze 2.5 centymetra po całej kuracji. Na początku też myslalem ze to jakiś syf bo brałem dwa miechy i nic, ale skoro i tak kupiłem pake na pół roku to łykałemdalej i dobrze ze się nie poddałem. Ogólnie spoko, choć oczywiście nie ma takiego efektu o jakim piszą w tych reklamach.

  Odpowiedz
 8. na mnie niestety nie podziałały. Nie wiem czemu, brałem dbre dwa miesiące i sobie darowałem bo nie rosło. Za to naparwde jest mocna erekcja po tym i dłuższy stosunek. To potwierdzam bo u mnie tak było, ale powiększenie penisa niestety u mnie praktycznie żadne.

  Odpowiedz
 9. to ja się pochwale ze 2.5 centymetra po całej kuracji. Na początku też myslalem ze to jakiś syf bo brałem dwa miechy i nic, ale skoro i tak kupiłem pake na pół roku to łykałemdalej i dobrze ze się nie poddałem. Ogólnie spoko, choć oczywiście nie ma takiego efektu o jakim piszą w tych reklamach.

  Odpowiedz
 10. na mnie niestety nie podziałały. Nie wiem czemu, brałem dbre dwa miesiące i sobie darowałem bo nie rosło. Za to naparwde jest mocna erekcja po tym i dłuższy stosunek. To potwierdzam bo u mnie tak było, ale powiększenie penisa niestety u mnie praktycznie żadne.

  Odpowiedz
 11. Naczytałem się trochę o tym całym xtrasize i w sumie to jestem zdecydowany na zakup, ale chce wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Czy to jest w ogóle bezpieczne? Nie chce mieć po tyms jakich problemów…

  Odpowiedz
 12. Naczytałem się trochę o tym całym xtrasize i w sumie to jestem zdecydowany na zakup, ale chce wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Czy to jest w ogóle bezpieczne? Nie chce mieć po tyms jakich problemów…

  Odpowiedz
 13. Wydaje mi się, że xtrasize to powinien być bepieczny. W końcu skład jest w miarę naturalny, wiec nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co pewnie może być nie tak to jakieś uczulenie albo coś takiego, także wydaje mi się ze spoko sprawa.

  Odpowiedz
 14. ja się przyznam ze byłem z tym u lekarza, spisałem sobie skład i poszedłem bo sam się trochę bałem. Lekarz powiedział ze skład dlaniego jest spoko, więc mysle ze nie ma się czego obawiać.

  Odpowiedz
 15. Wydaje mi się, że xtrasize to powinien być bepieczny. W końcu skład jest w miarę naturalny, wiec nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co pewnie może być nie tak to jakieś uczulenie albo coś takiego, także wydaje mi się ze spoko sprawa.

  Odpowiedz
 16. to właśnie u mnie pojawił się ten problem uzulenia. Już przy trzeciej dawce poczułem sięfatalnie i zacząłem wymiotować.Pewnie stężenie stało się duże i stało się. Byłem u lekarza to właśnie powiedział ze niestety mam na coś uczulenie. Ale na pewno jest bezpieczny bo skład jest naturalny, a uczulenie to wiadomo, osobista sprawa.

  Odpowiedz
 17. ktoś z Was wie może czy ten xtrasize to można sobie kupić w aptece? Byłem kurcze ostatnio w dwóch, bo mam w okolicy i to różne sieci, ale okazuje się ze nie było i w ogóle tego tam nie sprzedają…

  Odpowiedz
 18. ja się przyznam ze byłem z tym u lekarza, spisałem sobie skład i poszedłem bo sam się trochę bałem. Lekarz powiedział ze skład dlaniego jest spoko, więc mysle ze nie ma się czego obawiać.

  Odpowiedz
 19. Bo z tego co ja wiem to w aptekach się nie sprzedaje xtrasize. Też kiedyś byłem w kiliu sieciach i niestety nigdzie nie znalazłem…Ja kupowałem na stronie producenta, xtrasize.pl. tam zobie zamawiasz i masz tez takie zbiorcze opakowania żeby taniej było.

  Odpowiedz
 20. to właśnie u mnie pojawił się ten problem uzulenia. Już przy trzeciej dawce poczułem sięfatalnie i zacząłem wymiotować.Pewnie stężenie stało się duże i stało się. Byłem u lekarza to właśnie powiedział ze niestety mam na coś uczulenie. Ale na pewno jest bezpieczny bo skład jest naturalny, a uczulenie to wiadomo, osobista sprawa.

  Odpowiedz
 21. ktoś z Was wie może czy ten xtrasize to można sobie kupić w aptece? Byłem kurcze ostatnio w dwóch, bo mam w okolicy i to różne sieci, ale okazuje się ze nie było i w ogóle tego tam nie sprzedają…

  Odpowiedz
 22. Też kupowałem sobie na stronie producenta, a w aptekach to według mnie na pewno nie ma. Pani powiedziała mi w jednej z nich, ze nie wudaje się jej by gdziekolwiek było to sprzedawane.takze najlepiej wejść sobie na strone producenta.

  Odpowiedz
 23. Dokładnie, strona producenta to najlepsze miejsce. Nie radze raczej kupować gdzies na necie bo możesz podróbe dostać i nie dość ze nie podziała to jeszcze ci krzywdę zrobi także wiesz. Najbezpieczniej u producenta.

  Odpowiedz
 24. Bo z tego co ja wiem to w aptekach się nie sprzedaje xtrasize. Też kiedyś byłem w kiliu sieciach i niestety nigdzie nie znalazłem…Ja kupowałem na stronie producenta, xtrasize.pl. tam zobie zamawiasz i masz tez takie zbiorcze opakowania żeby taniej było.

  Odpowiedz
 25. Też kupowałem sobie na stronie producenta, a w aptekach to według mnie na pewno nie ma. Pani powiedziała mi w jednej z nich, ze nie wudaje się jej by gdziekolwiek było to sprzedawane.takze najlepiej wejść sobie na strone producenta.

  Odpowiedz
 26. Ludzie pomocy! Gdzie kurde można sobie kupić xtrasize? Oblecaiełm już kilka aptek na mieście i wszędzie robią wielkie oczy o co mi biega w ogole…wiec wlasnie, o co tu biega i gdzie to się kupuje?

  Odpowiedz
 27. Apteki to ten sam błąd co ja kiedyś popełniłem, też się naszukałem, a tam tego chyba po prostu nie ma.Najbezpieczniej i najpewniej jak sobie wejdziesz na xtrasize.pl i tam zamówisz paczke do domu. To strona samego producenta tego specyfiku wiec raczej kota w worze tam nie kupujesz…

  Odpowiedz
 28. No, potwierdzam, apteki to zły cel bo tez tam nie znalazłem. Najpierw zastanawiałem się nad aukcjami, ale kurde można tam dostać chińskie g…, w szczególności ja jest dużo taniej. W końcu też sobie zamówiłem u producenta.

  Odpowiedz
 29. Dokładnie, strona producenta to najlepsze miejsce. Nie radze raczej kupować gdzies na necie bo możesz podróbe dostać i nie dość ze nie podziała to jeszcze ci krzywdę zrobi także wiesz. Najbezpieczniej u producenta.

  Odpowiedz
 30. Na stronie producenta najlepiej kupwoac takie rzeczy, masz największa pewność ze xtrasize jest ten oryginalny, naturalny, a nie badziewie od skośnookich.

  Odpowiedz
 31. Ludzie pomocy! Gdzie kurde można sobie kupić xtrasize? Oblecaiełm już kilka aptek na mieście i wszędzie robią wielkie oczy o co mi biega w ogole…wiec wlasnie, o co tu biega i gdzie to się kupuje?

  Odpowiedz
 32. Apteki to ten sam błąd co ja kiedyś popełniłem, też się naszukałem, a tam tego chyba po prostu nie ma.Najbezpieczniej i najpewniej jak sobie wejdziesz na xtrasize.pl i tam zamówisz paczke do domu. To strona samego producenta tego specyfiku wiec raczej kota w worze tam nie kupujesz…

  Odpowiedz
 33. Słuchajcie, czy w ogole warto kupować sobie xtrasize? Działa tak jak producent pisze albo w ogole czy to chociaż trochę działa? Bardzo proszę o info od ludzi, którzy to stosują.

  Odpowiedz
 34. No, potwierdzam, apteki to zły cel bo tez tam nie znalazłem. Najpierw zastanawiałem się nad aukcjami, ale kurde można tam dostać chińskie g…, w szczególności ja jest dużo taniej. W końcu też sobie zamówiłem u producenta.

  Odpowiedz
 35. Na stronie producenta najlepiej kupwoac takie rzeczy, masz największa pewność ze xtrasize jest ten oryginalny, naturalny, a nie badziewie od skośnookich.

  Odpowiedz
 36. Słuchajcie, czy w ogole warto kupować sobie xtrasize? Działa tak jak producent pisze albo w ogole czy to chociaż trochę działa? Bardzo proszę o info od ludzi, którzy to stosują.

  Odpowiedz
 37. ja nie tyle stosuje co stosowałem. Brałem te tabletki przez pół roku, kupiłem sobie cały pakiet tych tabletek. Ogólnie tak, nie podzialalo oaz tak dobrze jak tam podaje producent, chyba 7.5 centymetera nie? Ale ostatecznie wyszło mocne 2 centymetrów więcej i naprawdę fajna, gruva główka. Jak dla mnie to wynik wręcz kozacki.

  Odpowiedz
 38. ja nie tyle stosuje co stosowałem. Brałem te tabletki przez pół roku, kupiłem sobie cały pakiet tych tabletek. Ogólnie tak, nie podzialalo oaz tak dobrze jak tam podaje producent, chyba 7.5 centymetera nie? Ale ostatecznie wyszło mocne 2 centymetrów więcej i naprawdę fajna, gruva główka. Jak dla mnie to wynik wręcz kozacki.

  Odpowiedz
 39. ja jestem w trakcie takiej terapii i tez nie narzekam. Konief 3 miesiąca i już jest prawie 3 centymetry dłuższy, icze ze po pol roku faktycznie efekty będą bardzo mocne, ale oczywiście zobaczymy. Póki co nie mam w sumie zastrzeżeń. Nie podoba mi się tylko to, zenie ma bigdzie kontaktu do producenta, ale to szczegół.

  Odpowiedz
 40. ja jestem w trakcie takiej terapii i tez nie narzekam. Konief 3 miesiąca i już jest prawie 3 centymetry dłuższy, icze ze po pol roku faktycznie efekty będą bardzo mocne, ale oczywiście zobaczymy. Póki co nie mam w sumie zastrzeżeń. Nie podoba mi się tylko to, zenie ma bigdzie kontaktu do producenta, ale to szczegół.

  Odpowiedz
 41. u mnie niestety powiększyło penisa komsetyczne, troszeczkę tylko jest większy. Ale i tak nie zaluje wydanej kasy bo wreszcie nie mam problemów z erekcją. Nie miałem tak bardzo małego penisa, ale marna erekcja strasznie utrudniała zabawy z moją kobieta. Teraz jest dużo lepiej.

  Odpowiedz
 42. u mnie niestety powiększyło penisa komsetyczne, troszeczkę tylko jest większy. Ale i tak nie zaluje wydanej kasy bo wreszcie nie mam problemów z erekcją. Nie miałem tak bardzo małego penisa, ale marna erekcja strasznie utrudniała zabawy z moją kobieta. Teraz jest dużo lepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz