O serwisie

Serwis, który właśnie czytasz powstał w celu edukowania na temat oszczędzania oraz radzeniu sobie w trudnych dla Polaków sytuacjach. W ramach portalu będziemy wspólnie wyszukiwać okazji cenowych oraz wspólnie edukować się w temacie oszczędzania oraz pomnażania swojego kapitału.

Do czynnego uczestnictwa w ramach serwisu zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby pomnażać swoje oszczędności bez stresu i bez poczucia winy, a także życia na rozsądnym poziomie. Zastanowimy się czy faktycznie prowadzenie domowego budżetu i skrupulatne spisywanie wszystkich swoich wydatków jest dobrym sposobem na oszczędzanie.

Poza tym mamy zamiar przeanalizować czy promocje to faktycznie są promocje. Często okazuje się, że ta okazyjna cena, za którą kupiliśmy dany produkt nie była taka okazyjna. Mamy nadzieję, że wspólnie nauczymy się jak znaleźć prawdziwe promocje i okazje. Na wyprzedażach w sklepach zwłaszcza odzieżowych można naprawdę znaleźć fajne rzeczy i po niskiej cenie.

Mamy zamiar poruszyć aktualny temat, czyli wakacje. Jak zorganizować je po niskich kosztach? No i na koniec zastanowimy się, co zrobić jak już uda nam się zaoszczędzić, jak powiększyć swoje oszczędności. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu serwisu. Życzcie nam i sobie powodzenia.